O marce

Skompletuj z nami najpiękniejszą wyprawkę dla noworodka, z najwyższej jakości muślinu oraz bawełny wafelkowej.

Mamy dopiero trzy lata, a już zdążyłyśmy rozkochać w sobie nie tylko Polskę, ale również zagranicę. Nasze produkty są dostępne między innymi w bébé concept, muma concept w Warszawie, jak również w concept store w Kuwejcie, Japonii czy Estonii.

W ofercie marki można znaleźć niepowtarzalne produkty dla maluszka, które zapewnią bezpieczeństwo i ciepło już od pierwszych dni jego życia, jak również produkty dla starszych dzieci. A wszystko to z najwyższej jakości bawełny w przepięknych naturalnych kolorach.

Zrównoważony rozwój

Od początku istnienia marki starałyśmy się używać tylko i wyłącznie naturalnych tkanin wysokiej jakości, których proces produkcji jest również w pełni świadomy dla środowiska i oszczędzający zasoby naturalne. Wybieramy materiały oznaczone certyfikatami OEKO TEX ® Standard 100 czy GOTS.

Produkujemy w małych ilościach i unikamy nadprodukcji, produkujemy lokalnie, wszystko szyjemy w Polsce przez dwie wspaniałe krawcowe. 

Unikamy nie tylko długich tras transportowych, korzystamy z polskich hurtowni, ale również unikamy plastiku w przesyłce, którą od nas otrzymujesz.